.

.

Сет на тајни богатства женски пижама со долги ракави

Сет на тајни богатства женски пижама со долги ракави

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Тајните богатства Plush 2 PC PJ сигурно ќе ве одржуваат топло и пријатно ноќе и ставете насмевка на лицето. Носете да спиете или само да се дружите околу куќата. Удобната кадифен ткаенина е машина за перење. Новина графичка. 100% полиестер. Микро фланел со мелење. Кадифен сет од 2 парчиња PJ. Графики за печатење на екран. Долги ракави. Мека рака. Машинско миење и суво суво.

За стоката

Слична стока во категоријата