.

.

Папка за хартија со 4 џебни со пет starвездички, панделки, панделки

Папка за хартија со 4 џебни со пет starвездички, панделки, панделки

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Трае цела година. Загарантирано!* Осигурете се дека ги имате сите важни трудови што ви се потребни за класа со оваа трајна и живописна папка со хартија со пет starвезди со 4 џеб. Покривот на оваа папка има светло и смело дизајн на панделки со чувство на движење за да додадете малку талент во вашите schooldays. Внатре, пространи вертикални и хоризонтални џебови складираат 8 1/2 "x 11 " лабави листови и материјали за да можете да бидете сигурни дека вашата работа ќе остане безбедна. Вашите трудови остануваат безбедни и заштитени од секојдневно абење и солза и случајни излевања во текот на целата година во трајната, ламинирана површина на хартија отпорна на вода. Плус, папката е прободена со 3 дупки за да можете лесно да ја чувате вашата работа во омиленото врзивно средство за да ја задржите целата работа што ви требаат сите на едно погодно, издржливо место. Пет Starвезди со нов бран Geo 4-џеб хартија, панделки (330044 FA-WMT) : . Трае цела година. Загарантирано!*. Дизајнот на задебелени светли панделки додава поп боја на вашите студии. Внатре, вертикални и хоризонтални џебови складираат 8 1/2 "x 11" лабави чаршафи и материјали . вашите трудови остануваат заштитени од случајни излевања со трајната ламинатна површина на хартија отпорна на вода. Папката е прободена со 3 дупки за чување во вашето омилено врзивно средство . *Гаранцијата важи за една година од датумот на купување. Не покрива злоупотреба. Одете за детали.

За стоката

Слична стока во категоријата