.

.

Без граници на Трикот Трикот Трикот Цврсто го исече дното на средното издигнување

Без граници на Трикот Трикот Трикот Цврсто го исече дното на средното издигнување

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Забавувајте се на сонцето во ова дно за пливање од без граници! Пар со совпаѓање на врвот, или измешајте и совпаѓајте се за трендовски пресврт. Силуетата на хипстер создава ласкав пресек. Тој е целосно обложен со рециклиран полиестер и школка е направена од 82% најлон и 18% спандекс. Увезени. Облека за пливање што прави прскање - ниту една граница не е вашата една станица за најжешките трендови во пливањето. Хипстер. Целосно наредени. Рециклирана поли постава. 82% најлон, 18% спандекс. Машина за перење. Увезени.

За стоката

Слична стока во категоријата