.

.

Stuple Industries расте во вера семејство и пријатели Инспиративен цитат зелена фабрика, 30, дизајн од Марла Рае

Stuple Industries расте во вера семејство и пријатели Инспиративен цитат зелена фабрика, 30, дизајн од Марла Рае

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : растенија; Лист; Растение во саксија; Вазна; Зелена; Зеленчук; Билки; Нашето семејство .. расте во вера семејство и пријатели. Дизајн од Марла Рае.

За стоката

Слична стока во категоријата