.

.

Triangles на Сантитас жолти тортилја, Оз

Triangles на Сантитас жолти тортилја, Оз

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Чипчиња од тортилја, триаголници, мешавина од жолто пченка 14 мл (396,9 g) автентичен вкус на Мексико. Направено со ситно мелено пченка, брендот Сантитас Тортилја чипс го доловува автентичниот вкус на Мексико. И затоа што ги правиме и ги доставуваме право на полицата во продавниците, ние гарантираме бренд Santitas tortilla чипс вкус свежо од торбата. Чиповите на брендот Santitas Tortilla се одличен избор за секојдневно грицкање. Тие се исто така вкусна придружба на вашите омилени мексикански јадења. Уживајте во брендот Santitas Brand Tortilla Chips денес. Нема конзерванси. 14 мл (396,9 г) Плано, Тексас 75024-4099 800-352-4477 2001 Фрито-Леј Северна Америка, Inc.

За стоката

Слична стока во категоријата