.

.

Бандаи-Моќ Ренџерс Наследство, Моќен Морфин Црн Ренџер

Бандаи-Моќ Ренџерс Наследство, Моќен Морфин Црн Ренџер

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Моќта Ренџерс оживува Со Колекционерски 6,5 инчен Моќ Ренџерс Наследство-Моќен Морфин Црн Ренџер Фигура. Високо детално со прикажи точен стил и врвна декорација. Повеќе точки на артикулација и мускулест, херојски дизајн ја прават оваа совршена фигура за игра или прикажување! Слика доаѓа во премиум колекционерско пакување. Одлично за возрасни колекционери и деца. На возраст од 4 и повеќе години. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ од ГУШЕЊЕ Мали делови. Не за деца под 3 години. • Детални фигури од 6,5 инчи дизајнирани по ликовите на Иконските Моќни Ренџери • Високо позиционирани со до 21 точка на артикулација • Мускулен, херојски дизајн со точен стил и деко * Соберете го тимот на целосен Ренџер за да го изградите мегазордот На тимот • колекционерско наследство пакување.

За стоката

Слична стока во категоријата