.

.

Сензор за температура на амбиентален воздух од 5s

Сензор за температура на амбиентален воздух од 5s

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Сензорот за температура на амбиенталниот воздух на WVE изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме сензор за температура на амбиенталниот воздух за буквално секој автомобил на патот денес. Сензорот за температура на амбиенталниот воздух на WVE е достапен за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. WVE 5 S11860 Сензор за температура на амбиентниот воздух.

За стоката

Слична стока во категоријата