.

.

Миленичиња Четка За Заби Степен Четка За Заби Куче Мачка Заби Нега Чистење Алатка U6L0

Миленичиња Четка За Заби Степен Четка За Заби Куче Мачка Заби Нега Чистење Алатка U6L0

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Четка За Заби За миленичиња Мека Пренослива Тпе Орално Чистење Од 360 Степени Четка За Заби За Миленичиња За Маче Опис : таа е во состојба ефикасно да ги исчисти забите на вашето домашно милениче и да ги отстрани забните заби или лошиот здив, бидејќи четката за заби за миленичиња е повеќеаголно чистење.Несомнено дека неговата компактна големина и лесното тело ги обезбедуваат карактеристиките на производот со пренослив. Малата глава на четката може да биде чистење од 360 степени. Рачката има висечки дупки за лесно складирање.Мекиот тпе материјал не е лесно да ги повреди непцата. Изработена од пластичен материјал, четката за заби е еколошка и издржлива.Должината на производот е 15,5 см, а ширината е 1,3 см.Погоден за мали миленичиња како што се кученца, Јоркширски Териери, Чивава, мали кучиња и мачки итн.Име на предметот : Четка За Заби За Миленичиња Материјал : Пластика, Карактеристики : Пренослив, Еколошки, Рачен Детали За Големината : 15,5 см х 1,3 см/6,1 "х 0,51" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Четка За Заби За Миленичиња Мини Мека Глава За Мачки И Мали Кучиња" : малата мека глава за четка ви помага полесно да ги миете забите на вашите миленици. Четката за заби лесно може да стигне до забите поради вистинската големина. Долга Рачка За Полесен Дофат : оваа четка за заби за миленичиња доаѓа со долга рачка за да биде супер лесно да се четкаат забите на миленичето. Удобниот designономски дизајн на рачката може подобро да се прилагоди на прстите и да обезбеди удобно чувство и да спречи прекумерна сила. Помогнете И На Вашата Мачка Да Изгради Секојдневна Навика За Орална Нега.Четкањето на забите секој ден може многу да му помогне на здравјето на вашата мачка, не само што може да го отстрани здивот на домашно милениче, туку може да спречите и формирање на калкулус. Детали за големината : 15,5 см х 1,3 см/6,1 "х 0,51" (Прибл.). Пакетот Вклучува : 1 х Четка За Заби За Миленичиња.

За стоката

Слична стока во категоријата