.

.

Одеерби Резервоарот Врвот За Жени V Вратот Резервоарот Блузи Мода Повик Печатени Елек Без Ракави Блуза Копчиња Блузи Пурпурна

Одеерби Резервоарот Врвот За Жени V Вратот Резервоарот Блузи Мода Повик Печатени Елек Без Ракави Блуза Копчиња Блузи Пурпурна

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Женски Моден Секојдневен Печатен Елек В - Врат Копчиња За Блуза Без Ракавикарактеристики : Карактеристики : Обични Врвови, Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блузаматеријал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од Квалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.Печатениот дизајн го прави Поероген и попривлечен за носење.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерподаток : Печатена Јака : V-neck Style : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Топ Големина На Табелата : Големина На S. : Мали САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58 "Должина : 69см/27.17". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Должина : 70см/27.56". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73 "Должина : 71см/27.95". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Должина : 72см/28.35". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 114см/44.88 "Должина : 73см/28.74" Клиренс Резервоар Врвот За Жени V Вратот Резервоарот Блузи Мода Повик Печатени Елек Без Ракави Блуза Копчиња Блузи Пурпурна. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред купувањето. Посакувам да имате среќен шопинг време!. Испорачани во рок од 48 часа, испорака во 7-15 дена, може да пристигне порано. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.

За стоката

Слична стока во категоријата