.

.

4Д Концепти Ретро Метал Отскокнување Стол

4Д Концепти Ретро Метал Отскокнување Стол

DEN 1259.36

Износот
Това е достапна

Можете да додадете некои ретро каприц на вашиот простор СО 4д Концепти Ретро Метал Отскокнување Стол. Пловната рамка од челична цевка ќе ве заспие. Седиштето и грбот може да се пофалат со отворен дизајн од 1950-тите и се со острици во одредени бои. Челик конструиран со боја обложена со прав. Ретро-инспирирани столици за отскокнување со декоративен дизајн. Димензии на столот : 22,5 W x 27 D x 35,5 H инчи. Димензии : 22.5 W x 27 D x 35.5 H во. Изработени со челик обложен со прав. Бело со избор на достапна трим боја. Ретро-инспирирани столици со дизајн на исечоци. Исчистете со сува, неабразивна крпа.

За стоката

Слична стока во категоријата