.

.

Колба Љубов Америка Четврти јули Стареење Гроздобер Сина

Колба Љубов Америка Четврти јули Стареење Гроздобер Сина

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

КВАЛИТЕТ : Нашите Кожени Завиткани Надворешни Авантуристички Колби се изградени доволно силни за на отворено. Ние ги произведуваме сите наши колби од тежок, густ, Врвен Висококвалитетен Нерѓосувачки Челик За Храна 18/8 304, што ги прави совршени за носење со вас насекаде. Отпорен на ' рѓа и корозија, природно ЕКОЛОШКИ, Без БПА И тестиран доказ за истекување. Надворешноста е завиткана со нашата прекрасна, “вештачка кожа”, така што ниту едно животно не е повредено во производството на овој производ. : ) СОВРШЕН ПОДАРОК : Прославете Го Четвртиот јули, Денот на Трудот, Денот на Благодарноста, Денот На Ветераните и секој Друг Празник или Пригода, вклучувајќи; Невестински Забави, Дипломирање, Денот На Таткото, Забави, Спортски Настани, Готвење, Терен За Голф, Кампување, Патувања, кои тешко се купуваат за личност во вашиот живот или само се однесувате кон себе (совршено за секаде каде што ќе ви треба брзо "подигање"). ДИСКРЕТНА и ЕЛЕГАНТНА : колбата, е можеби една од најголемите непеани модни додатоци што поединецот може да ги поседува. Без разлика дали носите, ОДРЖУВАЊЕ НА ЖИВОТОТ H2 O на вашето следно пешачење низ селата или само вистинската количина на вашето омилено Виски, Премиум бурбон во Кентаки или пијалок по избор, пред камперски оган, во инаку брадава вечер, колбите за колкови се уникатно дизајнирани со заоблена форма, за да се вклопат тесно во човечкото тело. Правејќи ги дискретни, лесни и лесни за носење. Печатени Во Атланта ГА, ви Благодариме за поддршка на мал бизнис вашиот неонблонд тим! Внатрешна/Надворешна Премија, Колба Од Нерѓосувачки Челик Од 18/8 304 За Храна; Убава колба завиткана од кожа што не се лизга "вештачка"; Висококвалитетни Шевови Отпорни На Корозија/ ' Рѓа И Ласерски Заварени, Тестиран Доказ За Истекување; Интегрирано, Капаче За Јаже За Нишалка (Заробен Врв) - никогаш повеќе не губете го капачето од колбата со Неонблонд Мерки прибл. НЕОНБЛОНД Колба Љубов Америка Четврти јули Стареење Гроздобер Сина.

За стоката

Слична стока во категоријата