.

.

Wrcnote Менс Тенок Нога Патент Панталони Искинати Изнемоштени Работа Средината На Половината Дно Слаби Тексас Панталони Црна XL

Wrcnote Менс Тенок Нога Патент Панталони Искинати Изнемоштени Работа Средината На Половината Дно Слаби Тексас Панталони Црна

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Опис : Пол : Мажи, Мажи, Момчиња : Мажи Искинати Фармерки, Мажи Панталони Со Висок Струк, Машки Растегливи Потресени Тексас Фармерки,Мажи Искинати Излитени Фармерки Тип На Шема : Еднобојна, Искината, Патент, Боја На Копче : Длабоко Сина (Еластична), Светло Сина (Еластична), Сина Црна (Еластична), Црна (Еластична), Сива (Еластична), Сива, Сина, Црна Големина : С, М, Л, ХЛ, xxl, 3xl, 4xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 65% Памук 30% Полиестер 5% Спандекслегина : Долг Струк : Среден Струк Сезона : Пролет, Лето, Fall, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1.Материјал : 65% Памук 30% Полиестер 5% Спандекс2.Стилски Искинати Фармерки Со Супер мек тексас, многу удобни за секојдневно носење.3.Тенки нозе, патент на глуждот дел, 5 џебови дизајн, потресени уништени дизајн.4.Одлично е да се совпадне со сите блузи, Маици, маица, дуксер, јакни, палта и чевли, за да ви дадат убав И кул изглед Содржина На пакетот : 1 х Машки Фармерки (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) 4,4 Стил-Машки Слаби Фармерки, Тенок Фит Искинати Потресени Тексас Панталони, Панталони За Истегнување Фармерки. Материјал-65% Памук 30% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Модните Жан Панталони Со Висок Струк Доаѓаат Со Функционални 5 Џебови, Со Затворање На Копчиња, Цврст Дизајн и Искинати Создаваат Лежерен Изглед. Прилики-Секојдневна, Улична Мода, Лежење, семејно дружење, Летна Плажа, Патување Итн. Натпревар - Овие Искинати Тексас Панталони со Напикана Кошула или Обична Блуза за Да го Зачините Вашиот Обичен Стил.

За стоката

Слична стока во категоријата