.

.

ВРЕМЕ И ТРУ женски резервоар за џеб со врат

ВРЕМЕ И ТРУ женски резервоар за џеб со врат

DEN 255.84

Износот
Това е достапна

Овој резервоар е основно суштинско значење што може да биде одлично парче за положување за секој ансамбл. Се одликува со V-вратница и предниот џеб со две различни комбинации од ленти за избор. Веднаш издигнете од обичен во елегантен стил со носење на овој сладок, женски врв кој е направен со лесен дрес на Слаб. Бидете сигурни дека ќе одговарате со вашите омилени слаби фармерки и слатки чевли за оние денови што сакате да изгледате симпатично. Подгответе се за лето со овој резервоар за вратоврска од без граници . Достапно во асортиман на бои, овој резервоар е разноврсен додаток на вашата летна гардероба . со ефект на боја на врзување, ќе се истакнете во која било толпа . направено од Супер-мека и лесна плетена ткаенина, ќе ве задржи кул и удобно од ден на ноќ . Парот со шорцеви од Jeanан и сандали за забавна и весела летна облека.

За стоката

Слична стока во категоријата