.

.

Ecoi12g3o100ft Etl Тешки 100 ' Продолжен Кабел SJTW Троен Допрете Осветлен Приклучок, Мерач, Внатрешен Надворешен, Жолт

Ecoi12g3o100ft Etl Тешки 100 ' Продолжен Кабел SJTW Троен Допрете Осветлен Приклучок, Мерач, Внатрешен Надворешен, Жолт

DEN 1119.84

Износот
Това е достапна

Ова е нашиот сосема нов тежок продолжен кабел од 100 стапки (30,5 метри), одобрен ОД ЕТЛ и совршен за комерцијална и станбена употреба. Тој е супер флексибилен и има осветлен приклучок со три краци за да покаже кога е вклучено напојувањето. Приклучокот за тројно допирање ви овозможува да поврзете три одделни електронски уреди одеднаш, како што се аудио, видео, компјутерски системи, апарати, електрични алати и осветлување. Приклучокот со тројна чешма, исто така, свети за ваша погодност и лесна употреба во темнина, надвор или внатре. Овој кабел е светло жолта боја дизајнирана за ваша погодност, лесно да се гледа дење или ноќе. Тешкиот дизајн е отпорен на абразија и влошување. Лесно може да се користи внатре или надвор за поврзување на секој електричен уред без проблеми. Земете го со вас на вашиот следен Р. в. или кампување патување да го вклучите во вашата светилка и стерео за забава партија во пустината. Исто така идеален за употреба во вашиот дом, фарма или продавница. Практично напојување што укажува на приклучок за осветлување, 3 огради. 100 Стапки (30,5 метри) долг SJTW кабел. 12 Мерач и 3 жици. 15 А, 125 В, 1875 В. тројно допрете осветлен приклучок. Тежок Продолжен Кабел. ЕТЛ одобрени. Внатрешна/Надворешна Употреба. Боја : Жолта.

За стоката

Слична стока во категоријата