.

.

Студио Ен Кол Крст назад Бикини Топ

Студио Ен Кол Крст назад Бикини Топ

DEN 319.04

Износот
Това е достапна

Студио Ен Кол - Триаголник на јамка на јамка, бикини, пливање топа шик и елегантно преземање на класичниот врв на бикини. Ласкави и софистицирани, парови со појавување на дното за изглед што е исто толку безвременско колку што е тренд. Содржина на ткаенина : 84% најлон/ 16% спандекс; Триаголник бикини врв; Вкрстено назад; Отстранливи чаши; Печатење на цврсти материи; SKU : 20 ST17017; Моделот носи мала големина; Студио Ен Кол Крст назад Бикини Топ.

За стоката

Слична стока во категоријата