.

.

Бакстон Студио Капуцин Античка француска Селска Куќа Двобојно Природно Варосано Дабово И Бело Готово Дрво 3-Фиока Крајна Маса

Бакстон Студио Капуцин Античка француска Селска Куќа Двобојно Природно Варосано Дабово И Бело Готово Дрво 3-Фиока Крајна Маса

DEN 3839.84

Износот
Това е достапна

Инспириран од францускиот мебел за колиби, капуцинската крајна маса е шармантен додаток на секој ентериер. Оваа дрвена крајна маса има бела измиена дабова маса, која ја надополнува полираната бела завршница на фиоките и нозете. Масата има простор за поставување книги и декор, додека три фиоки обезбедуваат складирање на најважните работи за домаќинството. Секоја фиока е опремена со елегантен месинг метал повлекува за лесен пристап. Кабриолските нозе додаваат допир инспириран од антиката. Капуцинската крајна маса е направена Во Кина и ќе пристигне целосно склопена. Антички француски земја куќа стил крај маса. Изграден од мдф дрво и ела дрво.

За стоката

Слична стока во категоријата