.

.

Отровен Бршлен Пвц Фигура

Отровен Бршлен Пвц Фигура

DEN 159.52

Износот
Това е достапна

Време е за уште една доза отров! Врз основа на нејзиниот драстично различен изглед во четвртата сезона На Бетмен : Анимираната Серија (насловена Нови Авантури На Бетмен), оваа целосно нова пвц фигура На Отровен Бршлен го покажува нејзиниот потемен, поопасен изглед! Со бледа кожа и темно зелена облека, оваа 9" скала пвц фигура претставува на диорама база. Парчето содржи детални апликации за вајање и бојадисување и доаѓа спакувано во прозорец со целосна боја. Отров Бршлен Пвц Слика (Други).

За стоката

Слична стока во категоријата