.

.

Екстремни Ма 3006. Брод Преклопен Грапнел Сидро, Галванизиран-5. лбс

Екстремни Ма 3006. Брод Преклопен Грапнел Сидро, Галванизиран-5. лбс

DEN 975.84

Износот
Това е достапна

Лесните цврсти сидра за преклопување / грапнели се совршени за краткорочни држења на мали занаети како personal гумени чамци на надувување кануа кајаци џон чамци или Супи Овој стил на сидро добро се држи во ниски или без тековни услови на карпести или плевелни дно И генерално лесно се Превртува За складирање MFG# EXFA55 UPC# 814166026459 Екстремен Макс Чамец сидро за преклопување/грапнел, галванизирано : сидро за преклопување/грапнел. Совршено големина за ПВЦ, гумени чамци, чамци на надувување, кануа, чамци џон и многу повеќе. За најдобри перформанси користете во трева, плевел, карпести или тврди долни услови. Лесно преклопување и компактно складирање. Идеално прилагоден за кратки држења во ниска или никаква струја.

За стоката

Слична стока во категоријата