.

.

Minecraft-Creeper Sss Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Minecraft-Creeper Sss Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Овој Тренд Меѓународен Постер За Ѕид Minecraft - Creeper sss Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Minecraft-Creeper Sss Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Photoart Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

За стоката

Слична стока во категоријата