.

.

Мојот Херој Академија Здраво Писе И Пријатели-Форми Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 14.725 22.375

Мојот Херој Академија Здраво Писе И Пријатели-Форми Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 14.725 22.375

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Овој Тренд Меѓународен Мојот Херој Академија х Здраво Писе И Пријатели-Облици Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и социјални канцелариски производи. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

За стоката

Слична стока во категоријата