.

.

Белатера Насловна 49 Единствена суета во бела завршница врвот Со Бела Карара и правоаголник мијалник

Белатера Насловна 49 Единствена суета во бела завршница врвот Со Бела Карара и правоаголник мијалник

DEN 4079.84

Износот
Това е достапна

Колекцијата Монтереј Од Белатера Дома се одликува со едноставни стилски суети во бањата што можат да постигнат каков било дизајн на домот. Од викендицата до кабината или до големиот дизајн на домот, ќе го цените ова прекрасно рачно изработено парче мебел како фокусна точка во вашата бања. Структурата на кабинетот е изградена со цврст даб и има целосен аголен блок на сите агли за стабилност и исто така обезбедува дополнителна поддршка за шалтерот. 4-те дополнителни длабоки фиоки со целосна големина се конструирани со англиски гулаб и инсталирани со мазни под планината целосни лизгалки за продолжување. Обезбедува издржливост и доволно складирање. Рачно се нанесува со повеќе слоеви на еколошки дамки и горниот слој за да се спречи лупење, пукање и избледување. Внатрешната завршница е конзистентна во текот и одговара на надворешната завршница. 2-те централни врати се отвораат за еден голем простор за складирање што може да се конфигурира за да одговара на личните потреби за складирање. Цврстиот хардвер за завршна обработка на никел го комплетира елегантниот изглед. Дното на кабинетот има отворена полица за дополнително складирање или за украсни предмети. Секој кабинет е конфигуриран да работи со нашата разновидност на работни површини или врвови со стандардна големина. Оваа колекција се нуди во различни завршетоци, Кафеава Пепел (Темно кафеава), Глечерска Пепел (Бела), Бела. Овој елегантен врв за суета во бањата се одликува со Бел Мермер Од 1,3 инчи, претходно инсталиран со бел поткопан керамички мијалник со правоаголник и соодветен 4 инчи. H. backsplash за најголема убавина и функционалност. Лесно ќе одговара на многу ентериери во домот. Врвот на суетата е претходно дупчат со 3 дупки за широко распространета славина од 8 инчи и се вклопува директно на врвот на стандардниот кабинет за суета (се продава одделно). Шалтерите На Домот белатера се претходно запечатени и полирани за дополнителна заштита. Целиот вистински камен материјал има своја варијација на моделот и бојата на вените; секој врв ќе биде малку поинаков. Белатера Насловна 49 " Единствена суета во бела завршница врвот Со Бела Карара и правоаголник мијалник.

За стоката

Слична стока во категоријата