.

.

Уникатен Разбој Цветна Граница Внатрешна Надворешна Граница Килим Рѓа Црвена Слонова Коска 4' 1 6' 1 Правоаголник Цветен Современ Совршен За Влез Во Гаражата На Двор?

Уникатен Разбој Цветна Граница Внатрешна Надворешна Граница Килим Рѓа Црвена Слонова Коска 4' 1 6' 1 Правоаголник Цветен Современ

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Дали сте во потрага по тепих На отворено Не Гледајте подалеку од Нашата Колекција на Отворено. Од тркачи до октагони, нашата Надворешна Колекција има секакви форми и големини. Бои премногу! Апстракт, земја,шарени, па дури и гроздобер, Нашата Колекција на Отворено ве покрива. Оваа колекција може да се грижи за сите желби и потреби на отворено. Машина Направена, Деца и миленичиња пријателски Црвена И сива современа правоаголна област фрли килим. Машина ткаени и рамен куп; цветни граница дизајн. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува и за внатрешна и за надворешна употреба; произведено Во Турција. Тепихот е широк 4 стапки и долг 6 стапки.

За стоката

Слична стока во категоријата