.

.

Жени Два Костими За Капење Плус Шорцеви Со Висок Струк - Костими За Капење За Жени Танкини Бикини Плус Големина, Костуми ЗА Капење ЗА Контрола НА Стомакот XL-5XL

Жени Два Костими За Капење Плус Шорцеви Со Висок Струк - Костими За Капење За Жени Танкини Бикини Плус Големина, Костуми ЗА

DEN 271.84

Износот
Това е достапна

Опис : . Име на производот : 2023 нов плус-големина костим за капење расипан сплит бикини костим за капење. Стил на производ : Еднобојна, печатена, прилагодлива лента за на рамо, голема големина. Материјал : Спандекс, Најлон. Удобност : пријателска За Кожата,удобна,тенка,тенка,дише. Големина Шема : . SizeUS-ChestWaistHip. Л12-14-97см-101см 38.2" - 39.8"77см-81см 30.3" - 31.9" -104см - 107см 40.9 " - 42.". ХЛ16-18105см-109см 41.3" - 42.9"-85см-88см 33.5" - 34.6"111см - 115см 43,7" - 45,3". ХХЛ-18-20116см-121см 45.7" - 47.6"-99см-104см 39.0" - 40.9"-121см - 126см 47,6" - 49,6". 3 XL-22-24126см-132см 49.6" - 52.0"-109см-114см 42.9" - 44.9"132см - 137см 52.0 " - 53.9". 4 XL-26-28-137см-142см 53.9" - 55.9"119см-124см 46.9" - 48.8"142см - 147см 55,9 " - 57,9". 5 XL-30-32-147см-152см 57.9" - 59.8"129см-134см 50.8" - 52.8"152см - 157см 59,8 " - 61,8". Пакет Листа : Женски Бикини Костим За Капење. Концентрирај се : . 1.Овој производ се зема во натура, големината овозможува грешка од 1-2 см, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, снимајте внимателно. 2.Поради различните ефекти на екранот и осветлувањето, вистинската боја може да биде малку поинаква од бојата на сликата. Бикини е совршен за плажа,одмор,крстарење,базен,запознавање,летна забава,концерт,каузална облека итн. Погоден за секојдневна плажа,спортови на вода,празници на плажа и забави во базен,дводелниот костим за капење е совршен за лето,плажа,за одмор,одбојка спорт,кампување,трчање,семејна забава во базен,тропски одмор и други прилики,погоден е и за жени, девојки и тинејџери. Костимот за капење со плус големина е изработен од висококвалитетна ткаенина,добра еластичност и пропустливост,удобен и издржлив за долготрајна употреба,меки и еластични прилагодливи ремени за рамо и отстранливи поместени градници им даваат на градите доволно поддршка.

За стоката

Слична стока во категоријата