.

.

Мејденформ Притисни Нагоре & Во Долна Жица Градник Црно Тело Беж Чипка 36а Женски

Мејденформ Притисни Нагоре & Во Долна Жица Градник Црно Тело Беж Чипка 36а Женски

DEN 191.20

Износот
Това е достапна

ЛИФТОТ ШТО ГО ПОСАКУВАТЕ Засилете ги вашите средства со нашиот највозбудлив градник за долна жица што турка и нагоре и внатре за деколте достојно за црвен тепих. Оваа Љубов градникот за склекови lift® е брилијантно дизајниран да ја слави секоја крива и контура - сето тоа додека создава ласкав изглед. Неговиот длабок деми фронт ќе го подобри дури и најоткривачкото деколте. Ќе бидете воодушевени од опсегот на бои и стилови, некои со чаши со акцент на чипка, други со мазни чаши и облоги од тантела на страните. Ремените што се претвораат од традиционално директно во вкрстено носење ви даваат поголема разноврсност. Овој деми градник за склекови е достапен ВО големини ОД 32А ДО 40Д, така што сигурно ќе го најдете вашето совршено вклопување. МАКСИМАЛНО ПОДИГНУВАЊЕ - нашиот највозбудлив стил кој турка и нагоре и за расцепување на главата. Технологијата ЗА ПОДДРШКА ПОД ЖИЦА - склекови е дизајнирана да го искористи максимумот од секоја крива. ДВА НАЧИНА ЗА НОСЕЊЕ-Прилагодливи, кабриолет ремени може да се носат традиционални или вкрстени. СОВРШЕН свадбен ГРАДНИК - Длабокиот деми фронт ви овозможува да го носите со венчаници со низок крој. ТОЛКУ МНОГУ ОПЦИИ-Одлични бои, некои со чаши со акцент на чипка, други со мазни чаши За Маица и украси од тантела на страните. МИЕЊЕ РАЦЕ-препорачуваме миење раце на овој женски градник за долна жица за да ја задржи својата форма. ; големина на чаша : а; големина на бенд : 36 Дизајниран Со Wonderbra, притисни Нагоре И во технологија за чаши што ги засилува вашите средства. Нурнете напред за деколте со низок крој. Нашиот највозбудлив стил!. Странично измазнување. Кабриолет ремени. Материјал Од Ткаенина : Цврсти Материи И Отпечатоци-Чаша И Грб 82% Најлон, Чипка 89% Најлон. Куп & Назад 18% Спандекс, Чипка 11% Спандекс. Земја на Потекло : Виетнам.

За стоката

Слична стока во категоријата