.

.

Заштитен знак Ликовна Уметност Лигурија јас Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Црна Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Лигурија јас Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Црна Мат, Сребрена Рамка

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Лигурија I" Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Црна Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Алан Блаустеин. Предмет : Пејзажи. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

За стоката

Слична стока во категоријата