.

.

Пикокаса Панели Спална Соба Лен Изглед Затемнување Завеси Челик Сина 52 108

Пикокаса Панели Спална Соба Лен Изглед Затемнување Завеси Челик Сина 52 108

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Аверсната страна на нашите завеси за затемнување прифаќа полиестерска ткаенина, цврсто ткаена и одлично се справува, а грбот е фин и мазен во текстурата. 3 слоеви ја обдарува оваа завеса за дневна соба силен ефект на заштита на приватноста, а исто така може да ја намали бучавата. Иако три слоја структура, постои чуден мирис. Пикокаса 2 Панели Лен Изгледа Затемнување Завесите за Спална соба се широко применети опсези, кои можат да се користат во дневната соба и спалната соба за ноќни работници итн. 8-те никелски шипки (1,6 инчи внатрешен дијаметар) постојат на врвот на оваа завеса на фарма, што ви дава леснотија при инсталирање и мазно во слајд. Ви обезбедуваме 4 бои и 5 големини за избор, така што секој може да ги избере применливите завеси за вашиот прозорец.Достапно во 4 бои и 5 големини : Боја : Светло Сива/ Сива/ Беж/ Челични Сини : 52"W x 63"L/ 52"W x 72"L/ 52"W x 84"L/ 52"W x 95"L/ 52"W x 108"L; Пикокаса 2 Панели Спална Соба Лен Изглед Затемнување Завеси Челик Сина 52" x 108" Материјал : полиестер (ленен изглед). Пакет Вклучени : 2 Панели Затемнување Завеси. 8 никел громети, 1,6 инчи во дијаметар, постојат на врвот на оваа завеса, лесно во инсталација и мазна во слајд. Усвојуваме 3 слоја, што може да ја намали бучавата и да ја заштити приватноста, и двете ќе ви донесат лесно време. Широка применливост бидејќи може да се инсталира во дневната соба, спалната соба за работниците во ноќните смени да донесат тивко време за спиење.

За стоката

Слична стока во категоријата