.

.

Дорман 574-Врат За Полнење Гориво За Специфични Модели на Хонда Исузу одговара избери: 1998-ИСУЗУ РОДЕО, 1998-ПАСОШ НА ХОНДА

Дорман 574-Врат За Полнење Гориво За Специфични Модели на Хонда Исузу одговара избери: 1998-ИСУЗУ РОДЕО, 1998-ПАСОШ НА ХОНДА

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Истекување на вратот за полнење гориво? Овој заменски врат за полнење гориво е прецизно дизајниран и темелно тестиран за да одговара на оригиналниот врат за полнење за одредени години на возилото, прави и модели за сигурна поправка. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој врат за полнење гориво е направен за да одговара на оригиналната опрема на одредени возила. Издржлива конструкција-изработена од материјали отпорни на корозија за да се намали идниот потенцијал за дефект. Регулаторна усогласеност - изградена за да ги исполни стандардите за емисија и инспекција. Доверлива вредност поддржана од тим инженери и експерти за контрола на квалитетот во Соединетите држави. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

За стоката

Слична стока во категоријата