.

.

Кетијх-чн Градници За Жени Плус Големина Мек Безжичен Памучен Градник Секојдневен Стил Црвено, 46 105

Кетијх-чн Градници За Жени Плус Големина Мек Безжичен Памучен Градник Секојдневен Стил Црвено, 46 105

DEN 705.44

Износот
Това е достапна

Градници За Жени 2023 Плус Големина Мек Безжичен Памучен Градник Лежерен Стил Сезона : Четири Сезона. Пол : Жени . Повод : Дома, Спорт. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Почва. Стил : Секојдневен,. Како Да се мие : Рачно Миење Ладно. ШТО добивате : 1пц Женска табела За Долна Облека : . Големина на чаша : 36/80БЦ Горна Биста : 80-94см/31,50-37,01" Под Биста : 75-80см/29,53-31,50" Соодветна тежина(кг) : 45-55чаша Големина : 38/85БЦ Горна Биста : 85-98см/33,46-38,58" Под Биста : 80-85см/31,50-33,46" соодветна ТЕЖИНА(КГ) : 55-63чаша големина : 40/90бц горна биста : 90-104см/35,43-40,94" под биста : 85-90см/33,46-35,43" СООДВЕТНА ТЕЖИНА(Кг) : 60-68чаша големина : 42/95бц горна биста : 95-108см/37,40-42,52" под Биста : 90-95СМ/35,43-37,40" соодветна тежина(кг) : 68-80цуп големина : 44/100бц горна биста : 100-104см/39,37-40,94" под биста : 95-99СМ/37,40-38,98" соодветна тежина(кг) : 80-93куп големина : 46/105бц горна биста : 105-118см/41.34-46.46" под биста : 100-104см/39.37-40.94" соодветна тежина(кг) : 93-105 целосна покриеност безжичниот градник СО ЗАДЕБЕЛЕНА ПОДВЛЕЧЕНА ПОДВЛЕЧЕ ДАВА УМЕРЕНА Поддршка, избегнувајте доделување, странично истурање и кревање нагоре, држете се слободни без врзани. Лесно Обложен Беспрекорен Градник ја обвива бистата во природна форма, површината на меката ткаенина создава мазен изглед под облеката што е одлично за секојдневно носење. Без Градник За Алергии, без силиконски раб долж градникот што спречува алергија на кожата, обезбедува сигурност и носи целодневна удобност. Притисни Нагоре Нурнува Против Градник покажува убава клучната коска и нагласува секси деколте, ниво до шарм и женственост. Контурни Отстранливи Ремени Градникот може да се претвори во 8 начини за традиционален, оглавник, крст-крст, едно рамо и без прерамки, совршен за вечерен фустан, фустан од рамо или врв, свадба, забава, матура за дипломирање итн.

За стоката

Слична стока во категоријата