.

.

Атлетски работи женски основни шорцеви за трчање

Атлетски работи женски основни шорцеви за трчање

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Останете складирани на активна облека со овие атлетски работи основни шорцеви. Изберете од најразлични кул отпечатоци и цврсти бои за да се мешаат и да се совпаѓаат со вашите омилени спортски градници и врвови во салата. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Еластична лента за половината за удобност; вметнува на страни; сите печатени или цврсти бои. Атлетски работи шорцеви со активна облека за жени.

За стоката

Слична стока во категоријата