.

.

Каролини Богатства SC9809GF Хавански Бонбони Трска Божиќ Знаме Градина Големина, Градина Големина, разнобојни

Каролини Богатства SC9809GF Хавански Бонбони Трска Божиќ Знаме Градина Големина, Градина Големина, разнобојни

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Каролини Богатства SC9809 GF Хавански Бонбони Трска Божиќ Знаме Градина Големина, Градина Големина, разнобојни Знаме Градина Големина кој раса специфични Хавански уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Ова божиќно украсно Градинарско Знаме. Ова Знаме Градина Големина е од каролини богатства колекција Бонбони Трска Божиќ. Уметнички дела за вашата градина, двор или двор. Ова е дебело Двострано градинарско знаме направено од две парчиња полиестерска ткаенина. Ова знаме со големина на градина со 2 слоја е водоотпорно и отпорно на временски услови. Зборовите на знамето може правилно да се читаат од двете страни на знамето на градината. Потешки од повеќето други градинарски знамиња на располагање. Ова знаме ќе се одржи на ветер, дожд и снег. Направете ја вашата лична изјава во вашиот надворешен декор со ова шарено квалитетно градинарско знаме. Знамето е со димензии приближно 11 1/4 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. Градинарскиот штанд се продава одделно. Ова Градинарско Знаме е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, 2 Слоја Двострана Квалитетна Конструкција, Знаме Со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.

За стоката

Слична стока во категоријата