.

.

Речиси Природна Танцувачка Дама Орхидеја Со Вазна Аранжман, Жолта

Речиси Природна Танцувачка Дама Орхидеја Со Вазна Аранжман, Жолта

DEN 214.08

Износот
Това е достапна

Способна да донесе сончев зрак до најтемните агли, оваа жива Танцувачка Дама ја осветлува секоја област што ја краси. Стои робустен 25 " високо, тоа е идеална декорација за кујна, канцеларија, простор за прием или каде било е потребна насмевка. Каскадните зелени реси и стаклената вазна (полна со вештачка вода и речна карпа) го прават ова задолжително. Стои целосна 25" висока. Деликатни ливчиња и шушкави реси. Со Стаклена вазна. Течна илузија вештачка вода. Декоративна речна карпа.

За стоката

Слична стока во категоријата