.

.

Ступел Индустрии Секој Ден Поминуваме Заедно Романса Инспиративно Сликарство Сива Врамена Уметност Печатење Ѕидна Уметност

Ступел Индустрии Секој Ден Поминуваме Заедно Романса Инспиративно Сликарство Сива Врамена Уметност Печатење Ѕидна Уметност

DEN 297.60

Износот
Това е достапна

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура. Нашите уметнички дела во рамка се безбедно монтирани во рамка од зрно дрво со дебелина од 1,5 инчи и подготвени за закачување. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате изјава. Димензии : 11 х 1.5 х 14 Врамени. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 11 x 1,5 x 14 Големи : 16 x 1,5 x 20 Преголеми : 24 x 1,5 x 30. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничкото дело Се Однесува На : Романтично, Љубов, Романса, Секој Ден Што Го Поминуваме заедно Е Мојот Омилен Ден. Дизајн На Лил ' Ру.

За стоката

Слична стока во категоријата