.

.

Хокен Симон Биг Дог Воблер

Хокен Симон Биг Дог Воблер

DEN 360.00

Износот
Това е достапна

Поголема верзија на најпродуктивниот, најдобро изграден воблер на пазарот денес. Години на истражување и илјадници часови на вода поминаа во дизајнирање, сликање и усовршување на Волшебникот на Симон. Hawken Simon Big Dawg Wobbler : Прилагодено hxt 2/0 хемиски заострени куки за високи високи. Заварени прстени од не'рѓосувачки челик. Вртлови на барел. Рачно насликани и прегледани. 40 проценти поголеми од оригиналните Симонс, совршен за тежок проток на реката.

За стоката

Слична стока во категоријата