.

.

Памук на крива леопард печати руфле миди здолниште

Памук на крива леопард печати руфле миди здолниште

DEN 431.84

Износот
Това е достапна

Малку шушкање оди на долг пат со леопард печатење на миди здолниште. Со испрскани панели и висока половината, овој миди заслужува свој момент. Ова здолниште MIDI има еластична лента за половината за додадена леснотија и удобност. Пар со омилениот бенд и патики за без напор шик изглед. Моделот носи големина 1x. Високо полови. Должина на миди. Еластична лента за половината. Функција за руф. Печатена ткаенина. Лесен материјал. На тренд. Машина за перење.

За стоката

Слична стока во категоријата