.

.

Примарен Сребрен Сребрен Родиум обложен Со Светло Швајцарски Син Топаз Прстен

Примарен Сребрен Сребрен Родиум обложен Со Светло Швајцарски Син Топаз Прстен

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Украсете го прстот со стил со овој декемвриски прстен за раѓање. Обликуван од сребро обложено со родиум овој прстен е украсен со светло швајцарско сино топаз во форма на овална форма од 20х10мм, додавајќи прекрасен и раскошен ефект. Создава привлечен изглед на вашиот стил, овој прстен широк 3мм е достапен во големина на прст 10 и скапоцен камен тежи 11,35 cttw.Метална Тежина : 6,65 Грама Накит Тип : Финеринг Стил : Скапоцен Камен Ринггендер : Женски метал : Стерлинг Силверметална Боја : Ширина на Бела Лента : 3ммринг Големина : 10димензии : Прстен Горната Должина 24мм, Горната Ширина 18ммгемстоун Детали : Тип : Светло Швајцарско Сино Топазбиртстоун Месец : Декември Сече : Фацетедоблик : Овализа : 20мм х 10ммвежина : 11,35 Цтвквантитет : 1 Поставување Накит : предност вашиот Предмет Пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Тајланд Стерлинг Сребро, родиум-обложени, Скапоцен Камен.

За стоката

Слична стока во категоријата