.

.

Стерлинг сребрен ѓердан со близнаци, 18 ”, со пролетен затворач, за жени, девојчиња, унисекс

Стерлинг сребрен ѓердан со близнаци, 18 ”, со пролетен затворач, за жени, девојчиња, унисекс

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

A & M 925 Стерлинг Сребрен Близначки срцев ѓердан е дизајниран со близнаци срца кои ја фаќаат светлината за крајниот сјај. Овој безвременски сребрен ѓердан од 925 Стерлинг не е само лесен, туку е изработен од 100% реално сребро. Нашиот фин квалитет гарантира дека ќе го добиете „вистинскиот изглед на накит“ по непобедлива цена. Загарантирано е да се запечати со 925 за автентичност и сигурност. Совршен за родендени, Божиќ, Денот на мајката, Денот на вineубените и повеќе. Овој ѓердан од Стерлинг Сребрен Сребрен Сребрен Близнак никогаш нема да излезе од стил и го прави идеалниот подарок за мама, сестра, тетка и баба. Или, изберете еден за вас и некој близок во вашиот живот за совршени подароци за појавување. Носете ја својата loveубов со вас каде и да одите! Секогаш автентично и безбедно, нашиот ѓердан со близнаци со близнаци од 925 Стерлинг е создаден со бујна завршница и има класична силуета со близнаци. Доаѓа со безбеден затворач, осигурувајќи дека вашиот ѓердан никогаш нема да падне. Класичен мотив кој е секогаш во стил реален 925 Стерлинг сребрен накит никогаш не излегува од стил! Особено овој ѓердан со близнаци. Чувајте го овој ѓердан со близнаци со близнак од 925 Стерлинг, како дел од вашата редовна ротација на накит или слоевит со други класични парчиња за покачен изглед. Неговиот трендовски, но минимален дизајн го прави подготвен да носи за какви било активности : работа, бранч, ноќна ноќ и многу повеќе. Направени со вас во умот, нашите ѓердани со близнаци со близнаци од 925 Стерлинг се вешто произведени и изработени од нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Овие ѓердани се направени со вас на ум! Тие се 925 сребрени, хипоалергични и автентични. Кога носите сребрени ланци на A&M 925, постои нула ризик од досадни иритации на кожата за вас или вашите најблиски. Безбедно за жени, девојчиња, бебиња - и секако, вие! . 100% автентично 925 Стерлинг сребро Овие 925 Стерлинг сребрени близнаци на срцето се 100% реално 925 сребро со треперлива полирана завршница. Задоволство е гарантирано дека се гордееме со задоволување на нашите клиенти со нашето врвно занаетчиство и стилови. Ако овој стил не е по ваш вкус, едноставно вратете го вашиот ѓердан со близнаци со близнаци од 925 Стерлинг, назад кон нас со нула кавга. Вистински 925 Стерлинг сребро. Автентичен печат 925. Удобно. Хипоалергичен. Безбеден и останува затворен. Подготвени за носење. Совршен за положување. Совршен за сите прилики. 925 накит. Стерлинг сребрен сребрен накит. Jенски накит. Унисекс накит. Поставување накит. Фине накит. Моден накит. Подароци за накит. Подароци за празници. Подароци за денот на мајката. Подароци за Денот на вineубените. Подароци за неа. Подароци за мама. Трендовски накит. Фенси накит. Срцев накит. Подароци за најдобар пријател. Галентин подароци.

За стоката

Слична стока во категоријата