.

.

Чудо Нација Бебе И Мало Момче Карго Џогер Панталони, Големини 12М-5Т

Чудо Нација Бебе И Мало Момче Карго Џогер Панталони, Големини 12М-5Т

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Лесни за носење Џогер Панталони од Вондер Нација дали вашето бебе или мало момче е покриено и изгледа слатко. Со повеќе надворешни џебови, овие кул-секојдневни џогери се комбинираат со неговите омилени маици, блузи и качулка за целосен изглед од глава до пети-сега тој е подготвен за следната семејна авантура! Исклучиво на . Материјал : 72% Памук/28% Најлон. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Одговара : џогер стил. Затворање : стил На повлекување со еластичен струк за дополнителна удобност. Џебови : 2 странични, заден џеб, џебовите за товар со патент ги држат најважните работи. Карактеристики : вратоврска за Влечење; ребрест појас; UPF 50+. Панталони за Џогер за бебиња и Мали Деца од Нацијата На Чудата.

За стоката

Слична стока во категоријата