.

.

Способностоне СКИЛКРАФТ Манила Датотека Јакна, Директно Јазиче, Правна Големина, Манила, 50 Кутија

Способностоне СКИЛКРАФТ Манила Датотека Јакна, Директно Јазиче, Правна Големина, Манила, 50 Кутија

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Идеален за организирање и транспорт на вашите датотеки. Папките со архивски квалитет без киселина имаат високи половина инчи, директно исечени, двојни засилени јазичиња за дополнителна издржливост и лесно индексирање. Затворените страни на јакната помагаат хартиите и лабавите предмети да бидат безбедни, додека засекот со палец овозможува лесен пристап. Направено од 11 пт. манила акции. Одговара на секој вертикален или страничен систем за поднесување. Број На Делови : 1; Намалување На Јазичето : Директно; Големина : Легално; Удрен/Непечатен : Непечатен. Транспортира датотеки лесно. Засилени јазичиња за дополнителна издржливост. Изрез со палец за лесен пристап. Архивски квалитет. 30% пост - потрошувачки рециклирани материјали.

За стоката

Слична стока во категоријата