.

.

Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Дијамант И Танзанит Овален Прстен

Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Дијамант И Танзанит Овален Прстен

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Совршен за секојдневно носење овој светол прстен од скапоцен камен од танзанит сигурно ќе го подигне вашиот стил. Овој прстен има син танзанит со овално сечење од 0,36 cttw, нагласен со блескави дијаманти поставени на дизајн со висока полирана завршница, кој е беспрекорно изведен. Додајте ја вашата секојдневна облека со овој прстен широк 2мм доаѓа во големина на прст 6. Стерлинг Сребро, Полиран, родиум-обложен, Цврст, Дијамант, Танзанит.

За стоката

Слична стока во категоријата