.

.

Трговска марка ликовна уметност Изложба бр. 1 платно уметност од oshош Биер, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Изложба бр. 1 платно уметност од oshош Биер, црна мат, црна рамка

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Изложба бр. 1“ платно уметност од oshош Биер, Црна мат, Црна рамка : Уметник : oshош Биер. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За стоката

Слична стока во категоријата