.

.

Семеен накит Персонализирана мајчина марка родилен камен сребрен тон y име срца прстен

Семеен накит Персонализирана мајчина марка родилен камен сребрен тон y име срца прстен

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Прославете го семејството со персонализираниот маркиз, сребрена тон, сребрен тон на мајката. Ова парче накит има простор до осум имиња и просторија за 10 букви во секое име. Покрај секое име во прстенот за родилки на срцата, има и амбиент за родилството на членот на семејството во австрискиот кристал. Парчето е направено од месинг од сребрен тон, и штом сето тоа е направено заедно, смесата од сребро заедно со различните родени камења изгледа елегантно кога ќе го носите. Маркизниот прстен прави убав подарок за многу прилики, без разлика дали сте го направиле за мајка со имиња на нејзините деца или дури и група пријатели кои сакаат да останат поврзани. Можете да го носите персонализираниот маркиза, роден во сребрена тон, име на семејството, срцата на семејството, секој ден на работа, или да го зачувате во прилики кога навистина сакате да ја направите вечерта посебна. Персонализирана маркиза, сребрена тон, име на семејство, срца прстен : срцата на родилството е изработено во сребрена тон мелење до 8 австриски кристално раѓање на предмети до 8 имиња до 10 букви секој од секој хонор и го одбележуваат најблиските најблиски страни. Австрискиот кристалт маркиз прстен прави соодветен подарок за најразлични специјални прилики.

За стоката

Слична стока во категоријата