.

.

Бел Слатководен Бисерен Ѓердан со Стерлинг Сребрен Затворач За Риби, 18

Бел Слатководен Бисерен Ѓердан со Стерлинг Сребрен Затворач За Риби, 18

DEN 799.84

Износот
Това е достапна

Додајте ја вашата гардероба со овој елегантен и убав Бел Слатководен Бисерен Ѓердан од 6-7 мм. Можете да го додадете во вашата колекција накит или прави внимателен подарок за родендени, годишнини, дипломи, матура, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ или која било друга посебна пригода. Овој бел бисерен ѓердан со стерлинг-сребрен затворач за риби има полна низа блескави бели слатководни бисери кои се јазли на свилен кабел. На секој му е дадена gr+ оценка за квалитет, убавина и висок сјај и ова парче елегантно се завесува над секоја облека. Деликатната нијанса на овој 18" бисерниот моден ѓердан е компатибилен со речиси секој стил и завршува со украсен филигрански затворач. 6-7мм Бел Слатководен Бисерен Ѓердан со Стерлинг Сребрен Затворач за Риби.

За стоката

Слична стока во категоријата