.

.

Хадсон Бебе Новороденче Памук Спиење И Игра, Шумски Животни, 0-Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Памук Спиење И Игра, Шумски Животни, 0-Месеци

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Хадсон спиењето и играта На Бебето се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашиот памучен сон и игра од 1 парче е одличен за играње, време на стомак, дремки и спиење. Нашиот сон и игра се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Сетот вклучува координирање на спиењето и играта. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

За стоката

Слична стока во категоријата