.

.

Бисти Бојс-Ми Уп-Винил

Бисти Бојс-Ми Уп-Винил

DEN 576.00

Износот
Това е достапна

Бидете креативни со Овој Картон Во Боја На Астробрајт. Се одликува со асортиман на нијанси кои комбинираат истакнати нијанси со сила. Картонот Од 65 килограми Астробрајтс се држи до честото ракување и строгоста на поштенските машини. Материјалот без киселина го спречува пожолтувањето или распаѓањето за да го задржи својот изглед со текот на времето. Оваа повеќенаменска хартија Астробрајтс е компатибилна со ласерски и инк-џет печатачи, како и копири. Големината на буквата е идеална за менија, постери, знаци за продажба, презентации и многу повеќе. Овој пакет вклучува живописни бои На Космичка Портокалова, Соларна Жолта, Тера Зелена, Виолетова Венера и Фушија Од Огнена Топка. Спарете го со хартија во боја Astrobrights (продадена одделно) за вашите проекти да се истакнат уште повеќе. Астробрајт Инк-џет, Повеќенаменска Картичка За Печатење Со Ласерско Печатење, Космичка Портокалова, Соларна Жолта, Тера Зелена, Виолетова Венера, Фушија Со Огнена Топка, 250 Пакувања (Количина) : Користете за живописно кодирање во боја, менија, постери и многу повеќе. Компатибилен со копири и ласерски / инк-џет печатачи. Киселина-и лигнин-слободен. Спарете со хартија Астробрајтс (продадена одделно) за светли проекти. Шаблони достапни на интернет. ШКУ : ВАУ21004. Среќен асортиман со 5 бои. Спакувајте со 250 листови. Картонот астробрајтс ги вклучува боите : Космичка Портокалова, Соларна Жолта, Тера Зелена, Виолетова Венера и Фушија Од Огнена Топка. Хартијата со големина на букви е идеална за менија, постери, знаци за продажба, презентации и многу повеќе. Картон од 65 килограми држи до честото ракување и строгоста на поштенските машини.

За стоката

Слична стока во категоријата