.

.

ОТСТРАНУВАЧ НА Крлежи, Наједноставниот Отстранувач На Крлежи Во Светот

ОТСТРАНУВАЧ НА Крлежи, Наједноставниот Отстранувач На Крлежи Во Светот

DEN 124.00

Износот
Това е достапна

Добијте брзо олеснување Со Алатката За Брзо Отстранување Крлежи Поли-Јект. Дизајниран за работа со една рака, обезбедува брз и лесен начин за отстранување на крлежите. Овој извлекувач на крлежи работи и на луѓе и на домашни миленици. Задолжително за кампување, пешачење, риболов и лов, оваа пинцета за крлежи безбедно го отстранува целиот крлеж во едно парче во случај да треба да се тестира. Земете го заедно за сите ваши активности на отворено за да се заштитите себеси, пријателите, семејството и миленичињата од крлежи. Може да се користи и за одржување на добитокот, коњите или другите животни здрави и безбедни од крлежи. Отстранувач На Крлежи, Наједноставниот Отстранувач На Крлежи Во Светот : Се Препорачува за луѓе, миленичиња и добиток. Ги отстранува крлежите безбедно и лесно. Патентираната операција со 1 рака ја елиминира потребата за директен човечки контакт. Извлекувачот на крлежи овозможува крлежите да бидат фатени неоштетени за тестирање доколку е потребно. Доживотна гаранција.

За стоката

Слична стока во категоријата