.

.

Загреан Елек Загреана Јакна На Отворено Топла Облека Загреана За Возење Скијање Риболов Полнење Преку Загреан Капут

Загреан Елек Загреана Јакна На Отворено Топла Облека Загреана За Возење Скијање Риболов Полнење Преку Загреан Капут

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

загреан елек-загреан грејач на телото за жени/мажи јакна црна УСБ НА полнење 3 ниво прилагодлива температура што може да се пере загреан грејач на телото на жилет за зимски активности НА отворено УСБ полнење загреана жилет јакна топол елек дами за кампување на отворено електрична загреана јакна, перат загреани јакни УСБ греење на греење на телото потопло палто со 3 температура за скијање на отворено, пешачење, лов, мотоцикл, кампување загреана јакна со, зимски затоплување јакна палто. загреан жилет за мажи лесен загреан елек СО usb батерија унисекс загреан елек, загреан жилет за жени мажи дами инстант топлина загреана јакна облека од моќ банка за зимско скијање риболов кампување загреан елек за мажи/жени загреан елек, USB електрична загреана јакна со 4 грејни зони 3 температура, лесен елек за греење на телото што може да се пере кампување загреан елек за мажи и жени, хауба ЗАГРЕАН ЖИЛЕТ 3 нивоа на температура 【【совршен подарок} : ♛ ♛ ве молиме изберете kbkybuyz♛ ♛, кој обезбедува совршена загреана јакна и услуги."Нашиот загреан елек може да направи да се чувствувате топло и удобно кога имате активности на отворено како скијање, лизгање или работа . И секако овој загреан елек е идеален зимски подарок за родителите, пријателите и љубовникот. ♛ ♛●Водоотпорен И ветроупорен ● Изработен од полиестер со надолна облога. безбеден, топол, отпорен на абење. 【●Безбедно note забелешка : "✦ " (Батеријата Не Е Вклучена). ♛ ♛Водоотпорен, анти-валкан, топол, дише, отпорен на абење, ултра лесен, антистатички, отпорен на киселина. ♛ ♛Подобрување на лицето и обликување на телото : активира различни функции помеѓу кожата и го промовира метаболизмот. ♛ ♛Загреано тело и циркулација на крвта : го Загрева човечкото тело, троши вишок топлина, го зголемува кислородот и флуидноста во крвта. ♛ ♛Враќање на виталноста : може да обезбеди прилагодување на физиолошките функции за да се избегне под-здравје. Олеснување на болката : може да ја подобри микроциркулацијата на телото, да ги ископа и активира меридијаните, ремисија локална болка и воспаление.

За стоката

Слична стока во категоријата