.

.

Пет Лајф ® Гео-прене 2-Во-Шок Апсорбирачки Неопренови Поместени Рефлектирачки Поводник За Кучиња и Јака

Пет Лајф ® Гео-прене 2-Во-Шок Апсорбирачки Неопренови Поместени Рефлектирачки Поводник За Кучиња и Јака

DEN 799.84

Износот
Това е достапна

Pet Life ® "Geo-prene" 2-во-1 Рефлектирачки Поводник И Јака За Рефлектирање На Неопренови Што Апсорбираат Удари Од Неопренови Е составен Од Геометриски Шарена Најлонска мрежа со двојно Засилени шевови и неопренови облоги од јаката и рачката За Поводник за целосна Издржливост и Удобност. Крајниот дел од Поводникот има тампонирана и проширлива јамка еластична лента која е дизајнирана дополнително да постави помала напнатост околу вратот додека влече или влече за дополнителна удобност. Карактеристики рефлектирачки вградени шевови околу соодветната Јака За Кучиња и поводник за целосна ноќна безбедност и видливост. Инженер и опремен со врежани токи За Брзо Поврзување Од Метална Легура на јаката и уникатен и спортски вртлив конектор за поводник со механизам за завртки што целосно ги обезбедува поводникот и јаката и обезбедува повеќенасочно искуство со влечење или влечење. Достапно во Повеќе Големини и Бои. . Водич за големина (ИНЧИ). ДИМЕНЗИИ НА ЈАКА И ПОВОДНИК : . МАЛ : ДОЛЖИНА НА ПОВОДНИК : 48 "ШИРИНА : 0,59" ОБЕМ НА ВРАТОТ : 13,38 " - 15,74". СРЕДНО : ДОЛЖИНА НА ПОВОДНИК : 48 "ШИРИНА : 0,78" ОБЕМ НА ВРАТОТ : 13,56 " - 17,71". ГОЛЕМ : ДОЛЖИНА НА ПОВОДНИК : 48 "ШИРИНА : 0,98" ОБЕМ НА ВРАТОТ : 15,74" - 20,47 " Карактеристики карактеристична Подлога Од Неопренови долж Рачката и Јаката на Вратот за целосна Удобност. Се одликува Со Уникатен Спортски Висококвалитетен Додаток За Безбедносно Заклучување На Вртливата Легура, Прстени и Токи за Брзо Поврзување од нерѓосувачки Челик. Се одликува Со Еластична лента слична На Хармоника со поводник што обезбедува помал стрес долж пределот на вратот при влечење. Карактеристики 3м Рефлектирачки Шевови околу Јаката На Кучето и Поводник за целосна Ноќна Видливост и Безбедност. Се одликува Со Уникатна Спортска Геометриска Шема што Одговара долж поводникот. Достапно во Повеќе Големини и Бои.

За стоката

Слична стока во категоријата