.

.

Спарко Челик Заклучување Кеш бо в Фиока

Спарко Челик Заклучување Кеш бо в Фиока

DEN 2560.00

Износот
Това е достапна

Спарко челик заклучување кутија за готовина со послужавник се одликува со клуч и отстранлив послужавник со 10 прегради за организирање и заштита на вашите пари и други скапоцености. Фиоката има пет долги прегради за готовина и пет помали прегради за монети. Челичната конструкција вклучува тешки челични шарки. Кутијата за готовина вклучува два клуча. 5 долги прегради за сметки, 5 помали прегради за монети, тешки челични шарки, вклучува 2 клучеви за клучеви.

За стоката

Слична стока во категоријата