.

.

Модел Ткаенина Алатка Столче, Црна

Модел Ткаенина Алатка Столче, Црна

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Не барајте повеќе за издржлива столица Алатката На OM, Модел 902, го има она што ви треба. Карактеристики кадифен, 3" дебело обложено седиште за удобност. Корисниците можат лесно да ја најдат вистинската положба на седиштето користејќи го прилагодувањето на висината на седиштето за подигнување на гас. Осигурајте се дека го добивате изгледот што го сакате со стилска ткаенина или Програмата За Надградба На Текстилот На Елементи во Залиха. Се е стабилно на 23" челик, 5-ѕвезда база. Доаѓа со тврди подни тркалца, достапни се и тркалца за теписи и лизгалки. Тежина капацитет 250 фунти. 3 " дебела ткаенина поместена седиште. Прилагодување на висината на седиштето за подигнување на гас. 23" 5-ѕвезда база. Ткаенина отпорна на дамки.

За стоката

Слична стока во категоријата