.

.

Чуда на девојки за чудо на нација на деца со долги ракави

Чуда на девојки за чудо на нација на деца со долги ракави

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Овој фустан за игра од Wonder Nation е лесен избор кога прашањето е што да се носи денес? Супер удобна, во мек памук, само поп и таа е подготвена за што и да има денот, од плејсајти до предучилишно училиште. Страничните џебови и ’дозволуваат безбедно да ги чува сите свои богатства. Ексклузивно на материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Супер-меко чувство. Плетен фустан со џебови за девојчиња за мали деца од Wonder Nation.

За стоката

Слична стока во категоријата